فروشگاه کالاهای دیجیتال->سئوالات متداول
سئوالات متداول

آیا برای انجام خرید لازم است تا حساب من پاسارگاد یا ملت باشد؟
خیر، شما با اطلاعات کارت اعتباری هر یک از بانک های عضو شبکه شتاب می توانید از درگاه پرداخت بانک پاسارگاد و ملت که در فروشگاه ما قابل دسترسی است، خرید خود را انجام دهید.

چگونه می توانم از موجودی، قیمت محصولات و زمان تحویل محصول مطلع شود؟
در صورتی که دکمه خرید آنلاین برای محصولی فعال است به این معنی است که محصول مورد نظرتان موجود و قابل سفارش می باشد. در غیر اینصورت دکمه موجود نیست به شما نمایش داده خواهد شد.
در صفحه خرید هر محصول، قیمت نهایی قابل پرداخت و زمان تحویل محصول در کنار دکمه خرید آنلاین قید شده است. فروشگاه paybycashu.com محصول را براساس قیمت پرداختی شما و در زمان مقرر، تحویل خواهد داد. برای مثال در صفحه خرید آیتونز کارت اطلاعاتی مشابه تصویر زیر مشاهده می نمایید. (قیمت قابل پرداخت + زمان تحویل)

حساب بانکی دارم اما سرویس خرید اینترنتی آن فعال نیست؛ چه باید کرد؟
شما برای خرید اینترنتی نیاز به  ▪ شماره 16 رقمی کارت ▪ رمز دوم کارت ▪ شماره کد CVV2 ▪ تاریخ انقضای کارت دارید. تمام اطلاعات به جز رمز دوم کارت روی کارت بانکی شما حک شده است. کافی است با مراجعه به شعب بانک خود و یا دستگاه های خود پرداز (ATM) بانک خود، رمز دوم کارت خود را دریافت نمایید.
آموزش تصویری دریافت رمز دوم کارت از دستگاه خود پرداز

چگونه می توانم با پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرم؟
تنها کانال های ارتباطی ما با شما نرم افزار چت آنلاین موجود در سایت و کانال های ارتباطی درج شده در آدرس زیر است:

http://paybycashu.com/message.php
لازم به ذکر است که وبسایت ما به هیچ عنوان با آی دی یاهو یا ایمیلی به غیر از support@paybycashu.com با شما تماس نخواهد گرفت.

آیا برای خرید نیاز به عضویت در فروشگاه شما وجود دارد؟
بله، بعد از انتخاب محصول مورد نظرتان در صورتی که عضو وبسایت ما نباشید به فرم عضویت هدایت خواهید شد. لازم است تا بعد از تکمیل فرم عضویت با تلفن ثابت (شهری) جهت تایید عضویتتان با ما تماس بگیرید. در اسرع وقت عضویت شما تایید و امکان استفاده از خدمات فروشگاه برای شما فراهم خواهد شد.

آیا امکان انصراف از خرید بعد از سفارش وجود دارد؟
بله، درصورتی که انصراف از خرید قبل از تحویل محصول به کاربر باشد بدون هیچ هزینه ای و طی یک روز کاری وجه پرداختی به خریدار مسترد خواهد شد.
در صورتی که بعد از دریافت محصول تمایل به انصراف از خرید داشته باشید. می بایست به صورت مکتوب و از طریق ایمیل طی هفت روز از زمان سفارش تمایل به انصراف از خرید خود را اعلام نمایید. در اینصورت می بایست خریدار تعهد نماید که از کارت شارژ ارسالی به کل یا به جز، استفاده نکرده است. بعد از بررسی و تایید صحت ادعای خریدار، وجه سفارش طی 15 روز کاری به حساب خریدار مسترد خواهد شد.

می خواهم چندین محصول از سایت شما خرید کنم، آیا راهی برای تسهیل خریدهای من وجود دارد؟
لازم است برای هر سفارش یکبار مسیر خرید را طی نمایید و تراکنش مربوط به آن سفارش را در درگاه پرداخت بانک های طرف قراداد ما (پاسارگاد یا ملت) انجام دهید.

امکان پرداخت آنلاین ندارم، آیا می توانم از سایت شما خرید کنم؟
خیر، تمامی محصولات ما صرفا از طریق پرداخت آنلاین قابل خرید هستند.

یک پرداخت موفق داشته ام، اما محصول را دریافت نکردم؟
به دو دلیل ممکن است این اتفاق حادث شده باشد:
اول: وجود نقص فنی در سیستم بانکی و تکمیل نشدن اتومات تراکنش شما (قطعی شتاب، سوئیچ بانک و یا قطعی اینترنت)
دوم: وجود مشکل فنی روی وب سرور سایت ما هنگام بازگشت شما از بانک.
با پشتیبانی آنلاین و یا ایمیل support [at] paybycashu.com برای دریافت محصول خود تماس بگیرید. با ارسال شماره فاکتور، تاریخ تراکنش، نام و نام خانوادگی و شماره ارجاع، پیگیری سفارش شما تسریع خواهد شد.

بعد از وارد کردن اطلاعات کارت اعتباریم در سایت بانک پاسارگاد با ارور مواجه شدم، آیا وجه از حسابم کسر شده؟
خیر، تنها زمانی وجه از حساب شما کسر شده است که فاکتوری مشابه تصویر زیر به شما نشان داده شود. اطلاعات این صفحه را تا زمان دریافت محصول ذخیره کنید.

لازم به ذکر است تنها بعد از صدور فاکتور فوق، وجه از حساب شما کسر شده است. هنگام بازگشت به سایت ما فاکتور خرید کالا یا خدمات نیز که شامل اطلاعات محصول و تایید پرداخت شما به فروشگاه ما است، به شما نمایش داده خواهد شد. تمامی اطلاعات خرید به آدرس ایمیل شما نیز ارسال می گردد (لطفا در وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود دقت نمایید)