فروشگاه کالاهای دیجیتال->ابزار مدیریت کلمه عبور کسپرسکی
ابزار مدیریت کلمه عبور کسپرسکی

کسپرسکی نسخه جدید ابزار مدیریت کلمه عبور، تحت عنوان KPM ارائه کرده است که با استفاده از آن تمامی اطلاعات کاربر در دستگاه‌های مختلف تحت ویندوز، مک، اندرویدی یا آیفون و آی‌پد برای وی به‌صورت هم‌زمان، هماهنگ و قابل دسترس می‌شود. کاربر با کلمه عبوری که برای این نرم افزار انتخاب کرده‌ از طریق هر کدام از این دستگاه‌ها و در هر مکانی که باشد به آخرین اطلاعات محرمانه و کلمات عبور خود دسترسی داشته باشد.

براساس این گزارش، این ابزار با ذخیره ایمن تمامی کلمات عبور مورد استفاده کاربر برای وب‌سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها و شبکه‌های اجتماعی، آنها را برای وی در تمامی دستگاه‌های مختلف قابل دسترسی می‌کند تا ایمن‌تر و البته ساده‌تر از قبل به این اطلاعات و وب سایت‌ها و برنامه‌های مربوطه دسترسی داشته باشد.

این ابزار در نسخه آزمایشی یا رایگان خود به کاربران اجازه می‌دهد تا ۱۵ کلمه عبور از حساب‌های وب یا اپلیکیشن‌های مختلف و همچنین یک کارت شناسایی شامل لیست اطلاعات کامل اعم از نام، آدرس، تاریخ تولد و ... را تعریف و ذخیره کند تا هنگام تکمیل فرم‌های اطلاعات در صفحات خرید یا فرم‌های ثبت نام اینترنتی روی ویندوز یا مک آنها را به‌صورت خودکار وارد کند. با خرید نسخه اصلی، کاربر می‌تواند تا بی‌نهایت کلمه عبور و اطلاعات شناسایی را در این ابزار تعریف کرده و از دستگاه‌های مختلف به آن‌ها دسترسی داشته باشد.

نرم افزار امنیتی مدیریت کلمه عبور کسپرسکی تمامی کلمات عبور همچنین اطلاعات شخصی و هویتی کاربر را به شکلی ایمن کدگذاری و ذخیره می‌کند تا از اطلاعات در مقابل حملات سایبری یا سودجویی مجرمان سایبری محافظت شده و تمامی این اطلاعات محرمانه و کلمات عبور تنها از طریق یک پسورد یا کلمه عبور اصلی تنها برای کاربر قابل دسترس باشد.

با محصول امنیتی مدیریت کلمه عبور کسپرسکی که تمامی اسامی کاربری فرد در وب سایت‌های مختلف و کلمات عبور مربوط به آنها را ذخیره می‌کند دیگر نیازی نیست که کلمات عبور مختلف و شاید پیچیده این وب سایت‌ها را به خاطر سپرده یا هر بار مجبور به استفاده از گزینه «کلمه عبور خود را فراموش کردم» شد؛ لذا به‌راحتی می‌توان هر کلمه عبور دشوار و پیچیده‌ای را برای وب سایت‌های مختلف و شبکه‌های اجتماعی انتخاب کرد و بدون حفظ کردن آن‌ها در هر زمان و هر مکان با سیستم مدیریت کلمه عبور به‌راحتی به آن سایت‌ها وارد شد.

KPM یا مدیریت کلمه عبور کسپرسکی ابزاری را نیز در اختیار کاربر قرار می‌دهد که به‌صورت خودکار قوی‌ترین و مطمئن‌ترین کلمات عبور را می‌سازد که به‌کارگیری آنها کلمات عبور کاربر را از گزند حملات ساده یا حتی حملاتbrute-force  مصون می‌دارد.

همچنین کاربر با ساختن یک حساب کاربری، My Kaspersky، به یک پورتال تحت وب دسترسی خواهد داشت که علاوه بر همگام یا هماهنگ‌سازی ساده‌تر کلمات عبور وی روی دستگاه‌های مختلف این امکان را می‌دهد تا به‌سادگی امنیت دستگاه‌های خود را از طریق وب بررسی و مدیریت کند. او با این حساب (دسترسی از طریق نشانی center.kaspersky.com  )  کاربر می‌تواند وضعیت محصولات امنیتی کسپرسکی را در محیط وب بر روی دستگاه‌های مختلف خود مشاهده، بررسی و حتی کلیدهای فعال‌سازی محصولات را از طریق این پنل مدیریت کند.

علاقمندان به مشاهده و به کارگیری امکانات این راهکار امنیت اطلاعات می توانند؛ نسخه آزمایشی یک ماهه و کامل این نرم‌افزار را از نشانی‌ اینترنتی زیر به صورت رایگان دانلود نمایند:

http://me.kaspersky.com/en/password-manager-trial

برای خرید لایسنس پسورد منیجر کسپرسکی به لینک زیر مراجعه نمایید:

http://www.paybycashu.com/antivirus_kaspersky.php